تلفن تحت شبکه

 

 

 voip1

در دنیای امروزه مبحث Voice over IP و IP Telephony یکی از پر طرفدارترین مباحث بخش IT به شمار می آید و هر ساله جمع کثیری از شرکت ها و سازمان ها به سمت تحت شبکه شدن تلفن های خود سوق پیدا کرده و از مزایای متعدد این سیستم بهره مند می شوند.

سرویس VoIP عبارت است از انتقال صدا بروی بستر شبکه. این سرویس سیستم انتقال صدا را که به صورت آنالوگ در تلفنهای معمولی انجام می پذیرد را تبدیل به سیستم دیجیتال کرده و آن را بروی بستر شبکه انتقال می دهد.در حال حاضر به علت سهولت استفاده بیشتر و گسترش روز افزون بسترهای شبکه این راهکار به سرعت در حال گسترش می باشد. هم اکنون بیش از 50% تلفن های شهری آمریکا از طریق VoIP سرویس دهی می شوند.

شرکت توسعه ارتباطات آرادسامانه افتخار دارد تا ضمن معرفی این ارزش افزوده سازمانی، خدمات طراحی، راه اندازی و پشتیبانی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری VoIP از جمله: Cisco CUCM & CME، Avaya، Asterisk، Elastix، Lync Server و . . . را با هزینه‌ای اندک برای شرکت ها و سازمان های محترم کشور به خدمت در آورد تا شاید بتواند گامی مؤثر در پیشبرد اهداف شرکتها و سازمانهای کشور در راستای "توسعه ارتباطات" آن‌ها بردارد.

 

voip2