NComputing

 

 NComputing1

NComputing یکی از بزرگ ترین و کامل ترین شرکت های تولید کننده Zero Client در دنیا شناخته شده است که می تواند به راحتی با پروتکل های شرکت های مختلف اعم از Microsoft، Citrix و VMware هماهنگ شده و لذت کار با Desktop Virtualization را با سرعت، دقت و کیفیتی باور نکردنی به ارمغان آورد.

 

NComputing و Microsoft                                                      

فن‌آوری‌ NComputing با پشتیبانی ازWoIP و هماهنگی با ویندوز می تواند با استفاده از پروتکل UXP بالاترین سرعت مورد انتظار کاربران در استفاده از Desktop Virtualization و Session Virtualization را فراهم سازد. پهنای باند مصرفی پایین، یکی از مزایای محصولات NComputing است که سازمان را از هزینه های بالای پهنای باند مصرفی در امان نگاه می دارد.

 

NComputing و Citrix

NComputing مفتخر است که با همکاری کمپانی Citrix توانسته محصولی بی نظیر با امکانات HDX را تولید و در اختیار عموم قرار دهد. این فن‌آوری‌ از پروتکل ICA پشتیبانی کرده و دارای قابلیتUSB Redirection  و Printer Redirection  است. محصول مشترک NComputing  و Citrix با پلت فرم های XenApp و XenDesktop سازگار بوده و با سرعت و دقت بسیار بالایی سازمان را به سمت راحتی کار باDesktop Virtualization  سوق می‌دهد.

 

NComputing و VMware

NComputing با محصولات شرکت VMware و دیگر سیستم های مجازی سازی سازگار بوده و قابلیت هماهنگی با      VMware Horizon View را داراست. استفاده از NComputing در کنار پلت‌فرم VMware به همراه Feature های Redundancy،High availability ، DRS، DPM و ..... امکانات فراوان و بسیار خوبی در اختیار سازمان قرار می دهد که با این امکانات ارتباط و دسترسی (availability) کاربران درسازمان همواره 999/99 خواهد بود و مفهوم چنین ویژگی این است که احتمال قطع شدن سیستم های کاربران درسازمان به یک هزارم کاهش پیدا می کند.

از شرکای تجاری و ذینفع در شرکت NComputing می توان به کمپانی های Microsoft و Citrix اشاره کرد.

 

شرکت توسعه ارتباطات آراد سامانه

در حال حاضر شرکت توسعه ارتباطات آرادسامانه افتخار دارد که در هشت سال متوالی نمایندگی رسمی و انحصاری کمپانی NComputing در ایران با توجه به احساس تعهد نسبت به محصول و همچنین مشتریان وفادار خود، توانسته خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض بدون قید و شرط 5 ساله خود را بر روی این محصول ارائه دهد و در این هشت سال خوشبختانه نشان داده است که همواره بر عهد خود پایبند بوده و از منشور اخلاقی و نقشه راه ترسیم شده خود پیروی می کند.

 

NComputing2